Hej.
Ärligt talat ska man eller jag göra min andra tatuering idag och även nya naglar så borde jag väl ha bestämt mig. I går började jag vela och gå in på ett nytt spår om motivet på tatueringen. Tror jag bestämt mig för nya tanken men vem vet jag kan helt klart ändra mig igen.
Handen på hjärtat.
Håll nu tummarna för mig idag snälla att jag gör bra val och kommer hem nöjd.
Ha en toppen onsdag.
❤️❤️❤️
Åh lycka till! Hoppas du gör de rätta beslutet och för fina naglar med 😊😊
Åh vad kul! Lycka till! Kommer säkert bli galant! Kram!
Lycka nu till med nya tatueringen 🙂
Super fina naglar! Jag tycker du borde tänka igenom innan! Jag ångrar dem flesta av mina tyvärr 💋💗
Håller tummarna att det går bra och att du blir nöjd med både naglar och tatuering😊
Lycka till jag håller tummarna för att du kommer hem sen och är nöjd =)
Så roligt! Set fram emot att se resultatet sen😊❤️
Åh vad kul att tatuera sig 🙂 Lycka till, hoppas du blir nöjd <3
Så spännande med tatueringen, den måste du visa sen hur det blev 🙂 jag är för velig om för att tatuera mig 😂 vad roligt med nya naglar också.
Åh va spännande!!
Hoppas att du kan bestämma dig för vad det blir 🙂
Du måste vis oss sen 🙂
kram kram
Men vad spännande! Du måste ju berätta om du gick på ursprungsplanen eller om du var mer spontan! 🙂 Naglar är ju lite lättare att vara spontan med än tatueringar, ha ha!
Så fina naglar. Gjorde mina idag oxå. Tatueringen kommer säkert bli hur bra som helst!!! Så lätt att bli beroende 😊
Så kul! Lycka till!
Oh så roligt och spännande! Ser fram emot att se resultatet 😉 Sägs ju att tatueringar blir ett beroende. Jag har fyra ganska stora och känner mig ”mättad” just nu men inte för resten av livet 😛
Lycka till med den nya tatueringen 🙂 Blir säkert jättefin.
Lycka till!
Hoppas du kunde bestämma dig och fick gå därifrån lycklig ❤
Åh så spännande, självklart håller jag tummarna. Jag hoppas verkligen att det blir så att du bestämmer dig för något som känns rätt. Men det gör du säkert, det ska bli spännande att se 🙂
Åh hoppas det gick bra för dig! Vill också snart fixa mina tatueringar ^^
Får visa bild sen 😀